Tlakové a netlakové nádoby

TLAKOVÉ A NETLAKOVÉ NÁDOBY

hydraulické nádrže pro vlaky

Výrobky pro tyto aplikace jsou zpravidla z nerezavějící oceli s instalacemi různých filtrů a jiných funkčních prvků a zatepleny termoizolací.

IMG 1826 1 1IMG 6613 1

palivové nádrže pro autobusy

Jedná se o specifické výrobky pro specifické provedení autobusů, kdy je např. potřeba autobus vybavit přídavnými palivovými nádržemi. Zpravidla se jedná o hliníkové nádrže různých velikostí vyráběné v malých sériích dle konkrétního zadání zákazníka.

IMG 6600 1 1 IMG 6613 1

tlakové nádoby

Zakázková výroba tlakových a netlakových nádob do průměru 4500 mm a objemu 150 m3. Všechny výrobky splňují požadavky evropské směrnice pro tlaková zařízení EN 97/23/ES nebo je možné vyrábět dle GOST R, ASME CODE Sec. VIII Div. 1, AD HP2000.

PDF ke stažení

IMG 1826 1 1IMG 6613 1 Nerezová tlaková nádoba Nerezová tlaková nádoba Ocelová tlaková nádoba Ocelová tlaková nádoba

 

vzduchojemy

Tlakové nádoby KASPER pro stlačený vzduch slouží jako zásobníky tlakového vzduchu v průmyslových provozech, nákladních automobilech nebo kolejových vozidlech.

Standardně jsou vyráběny v objemech 4 až 500 l a max. pracovním tlaku do 16 bar. Další objemy, pracovní tlaky a velikosti lze přizpůsobit přání zákazníka.

Všechny výrobkové řady vzduchojemů splňují evropskou normu 87/404/ES a EN 286.1,2,3,4. Nátěrový systém je aplikován u ocelových vně i uvnitř vzduchojemu. Vzduchojemy lze vyrábět i z austenitické oceli nebo z hliníku. KASPER KOVO splňuje požadavky certifikovaného výrobce pro České dráhy.

Hliníkový vzdušník pro vlak Hliníkový vzdušník pro vlak

 

nádrže na chemické roztoky

Nádrže na chemické roztoky jsou určeny pro přípravu a odměřování regeneračních chemikálií, ale mohou být použity také pro uskladnění chemických roztoků a podobně. Tyto výrobky jsou vyráběny v ocelovém, poplastovaném nebo pogumovaném provedení.

PDF ke stažení