Finální celky včetně montáže

Finální celky včetně montáže

montážní celky pro automobilový průmysl v segmentu autobusů a jiných užitkových vozidel

Jedná se o montážní celky dodávané na výrobní linky autobusů pro osazení do vozidla. Zpravidla jde o kataforézou a práškovým nátěrem lakované montážní celky jako jsou sedačkové systémy, fixace autobaterií nebo systémy na manipulaci s rezervním kolem apod.

IMG 1826 1 1IMG 6600 1 1IMG 6613 1

montážní celky pro vlaky

Specifikem těchto výrobků je použitý materiál, kterým je zpravidla nerezový nebo hliníkový plech, ze kterého jsou vyráběny systémy nádrží pro zásobování vlaků pitnou a užitkovou vodou, rozvaděčové elektro skříně nebo systémy na klimatizační a topné jednotky vagonů. Výroba těchto zařízení podléhá normě EN ISO 15085-2 CL1, dle které je výroba KASPER KOVO s.r.o. certifikována.

IMG 1826 1 1 IMG 6600 1 1 IMG 6613 1

 

textilní stroje

Textilní stroje jsou tradičními výrobky, které jsou v posledních letech zastoupeny zejm. systémy na výrobu umělého textilního vlákna z nerezavějící oceli.

IMG 1826 1 1 IMG 6600 1 1 IMG 6613 1

zařízení na filtraci vzduchu pro farmaceutický průmysl

Jedná se o systémy z klasické nebo nerezavějící oceli, které jsou v naší společnosti kompletně konstruovány dle základního technického zadání zákazníka a jejich výroba zahrnuje finální montáž a výstupní provozní zkoušky. Zákazník obdrží funkční zařízení, které je již pouze zapojeno na místě určení. Součástí jsou funkční pneumatické prvky a elektroinstalace.

IMG 1826 1 1 IMG 6600 1 1 IMG 6613 1 Filtrační zařízení vzduchu Filtrační zařízení vzduchu

kabiny obráběcích strojů

Sortiment opláštění obráběcích strojů pokrývá zákaznické spektrum nejvýznamnějších švýcarských výrobců obráběcích strojů, kteří představují celosvětovou špičku v tomto oboru. KASPER KOVO je zde systémovým dodavatelem kompletní pohledové části stroje. Jedná se zpravidla o ocelové a práškově lakované nebo hliníkové výrobky s finální montáží.

IMG 1826 1 1IMG 6613 1 Opláštění CNC brusky Opláštění CNC brusky Podavač tyčí do obráběcího stroje Podavač tyčí do obráběcího stroje Kabina obráběcího stroje Kabina obráběcího stroje Kabina obráběcího stroje černá Kabina obráběcího stroje černá Kabina obráběcího stroje bílá Kabina obráběcího stroje bílá

kabiny potravinářských strojů

Opláštění potravinářských strojů jsou specifická svými požadavky na provedení a použité materiály, kterými jsou všechny druhy nerezavějících ocelí.

IMG 1826 1 1 IMG 6600 1 1

systémy pro zpracování potravin

Sortiment systému pro zpracování potravin tvoří zejména systémy zmražování potravin. Jedná se o finálně smontované systémy obsahující mechanické a elektro instalace a zpravidla i kompletní vysokotlaké systémy chlazení, které jsou instalovány za dodržení mezinárodních standardů na tlakové rozvody.

IMG 1826 1 1 IMG 6600 1 1 IMG 6613 1 Průmyslový mrazák potravin Průmyslový mrazák potravin

 

Elektrorozvaděče

Skříně elektrických rozvaděčů jsou určeny do široké škály odvětví a z toho vyplývají použité materiály (ocel, hliník, nerez) a jejich konstrukční provedení i samotná velikost. Jedná se o velmi rozmanitý sortiment, který představuje velkou část naší výroby.

IMG 1826 1 1 IMG 6613 1

 

platební  a informační terminály

Systémy pro zprostředkování plateb nebo informační kiosky pro nejrůznější účely jako jsou terminály v knihovnách nebo pro zákaznické prezentace produktů, jsou projektově řešené výrobky, které jsou konstruovány a vyráběny na klíč dle požadavku konkrétního projektu.

IMG 6600 1 1